× Neler Sağlar? Uzman İç Mimarlar Müşteri Yorumları Randevu Al Randevu Düzenle Blog S.S.S

Sık Sorulan Sorular

İç mimari, bir yapının iç mekânlarındaki yapısal özelliklerinin tasarlanma sürecine denir. Yenilemek istediğiniz alanlarınız için, alanında uzman iç mimarlarımız ile mekân gereksinimlerini belirleyip, mobilya, renk, aydınlatma, donatı gibi dekoratif ögeleri seçerek iç mekânın işlevsel ve estetik bir görünüme ulaşması sağlanır. Size özel oluşturulan proje tasarımı tüm detaylarıyla tamamlandıktan sonra, bilgisayar destekli tasarım programları kullanılarak üç boyutlu görseller ile sunulur.

Enza Home öncelikli olarak belli başlı kurumsal mağazalarında bu hizmeti vermeye başlamıştır ve ilerleyen dönemlerde diğer tüm mağazalarında da bu hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. İç mimarlık hizmeti verilen mağazalarımızın listesini görmek için tıklayınız.

Evinizin ölçekli ve oranlı olarak, renk teorisi, sağlık ve güvenlikle ilgili konular da göz önünde bulundurularak doğru bir şekilde yerleşim planlarının yapılabilmesi için profesyonel iç mimari hizmet gerekli olacaktır.

Herkesin kendine has tarz ve stili vardır. Evimize yeni bir ürün aldığımızda, değişiklik istediğimizde genelde yaşam alanımızı huzurla hissedeceğimiz rahat, şık, fonksiyonel, canlı renkler ve tasarımlar istemekteyiz. Bunların hepsini bir bütün şekilde oluşturmak ve uyumu yakalamak bazen çok zor olabilir ve kararsız kalabilirsiniz. Burada devreye iç mimarlar girmektedir. İlk önce tarzınızı analiz ederek size en uygun şekilde istediklerinizi sunar ve yardımcı olur. Bu da sizin hem zamandan tasarruf etmenize hem de yaşam alanınızda huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlar.

“Mağazada Randevu” oluşturularak alınan iç mimari hizmetlerde ücretlendirme olmamaktadır. “Mekânda Randevu” oluşturularak farklı paketler halinde sunulan ücretli iç mimari hizmetlerimize ve hizmetlerin kapsamına “Randevu Al” kısmından ulaşabilirsiniz.

Mağazamızı ziyaret etmeden önce online randevu oluşturmanız gerekmiyor. Ama randevulu olmanız iç mimarımızın sizi bekletmeden yardımcı olmasını sağlayacağı için öncesinde online randevu almanız önerilmektedir. Ayrıca evinizin ölçü ve resimlerinin hazır olmaması halinde veya başka randevulu müşteriye hizmet verilmesi durumunda isterseniz mağazamızda ileri bir tarihe de randevu oluşturabilirsiniz.

“Mekanda Randevu” planı oluşturularak alınan iç mimari hizmetlerimizde, tasarım süresince interaktif bir şekilde iletişim kurularak online proje gönderimi sağlanabilmektedir. “Mağazada Randevu” planı ile gerçekleştirilen iç mimar destekli satın alımlarınızda, satış sözleşmeniz oluştuktan sonraki bir hafta içerisinde evinize ait yerleşim planlarınız ve 3D görseller dijital ortamda paylaşılacaktır.

Müşteri hizmetlerini arayarak size en yakın iç mimardan destek talep edebilirsiniz. Gerekli yönlendirmeleri iç mimarlarımız sizlere sağlayacaktır.

Uzman iç mimarlarımız size uygun renk ve dokuları ihtiyaçlarınızı karşılayacak tasarımlarla belirleyerek, kişiliğinizi yansıtan, bütçenize ve yaşam tarzınıza en uygun seçimlerin oluşturulmasında size yardımcı olacaktır.

Daha kısa sürece sonuca ulaşmak için önceliğimiz ölçülerin randevu öncesinde verilmesidir, ancak müşterilerimizden gelen istek doğrultusunda mimarlarımız randevu vererek mekânlarınızın ölçüsünü alma konusunda destek vermektedir.

Belirtmiş olduğunuz mekânın metrekaresi, seçtiğiniz ürün grupları, alternatif proje çalışmalarına göre değişiklik göstermektedir. Çalıştığınız iç mimar bu konuda size gerekli bilgilendirmeyi yapıyor olacaktır.

Evet, iç mimarımız evinizdeki ürünler ile uyumlu olacak şekilde beğendiğiniz ürünler üzerinden yardımcı olacaktır.

Her iç mimarımız farklı stillerde çalışma yapabilmektedir. Ancak öncelikle sizlerin tercih ettiği ürünler üzerinden çalışma yapacaktır. Kararsız kaldığınız durumlarda iç mimarlarımız sizlere uygun tarzda ürün grupları önerecektir. Bu konuda içiniz rahat olmalı tarzınızı bilen iç mimarlarımız ile çalışıyor olacaksınız.

Fikir ve düşünceleriniz konusunda birlikte ilerleyebiliriz ancak anahtar teslim olarak çalışmıyoruz.

Alımınız yakın zamanda oldu veya ürünleri alıp evinizi daha sonra aldıysanız, yerleşiminden emin olmadığınıza karar verdiyseniz, iç mimarlarımızdan fikir almak için kısa bir randevu oluşturabilirsiniz.

Hayır, istediğiniz kadar alternatif görebilir ve aralarından istediğiniz opsiyonu değerlendirip işlem yapabilirsiniz. Tabi alternatif çalışmaların proje süresini uzatacağını bilmeniz gerekmektedir.

İnternet sitemizden randevu oluşturduktan sonra mağazamıza davet edilirsiniz. Mağazamıza geldiğinizde uzman iç mimarımız size uygun veya tercih ettiğiniz ürün grubuna göre mekânın görselini oluşturur. İster mağazada, isterseniz de mağazamıza gelmeden mail order/havale/eft ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Faturalandırma işleminden sonra proje size teslim edilecektir.

Hayır, sizin için uygulanmış olan projeden istediğiniz ürünleri alabilirsiniz.

Hayır, özel ölçüde üretimimiz bulunmamaktadır. Ancak iç mimarlarımız farklı kumaş alternatifleri ile size en uygun ölçülerde mobilya seçimi yaparak yardımcı olmaya çalışacaktır.

Hayır; projenizi, plan çiziminizi ve 3 boyutlu görsellerinizi size ileteceğimiz için, gelen ekipleri buna göre sizin yönlendirmeniz gerekmektedir.